В Україні готуються програми підтримки бізнесу, який постраждав через карантин, – Зеленський

uatv
28.03.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що найближчим часом будуть розроблені державні програми підтримки громадян і бізнесу, які постраждали через карантин.

Про це він сказав у п’ятницю, 27 березня, після засідання фракції “Слуга народу”, інформує пресслужба ОП.

Зеленський відзначив, що таких програм готується декілька. Вони розраховуватимуться на різні верстви населення. Також президент закликав підприємців не звільняти людей в умовах карантину.

“Будь ласка, не звільняйте людей, ми вас будемо підтримувати – маленький, середній бізнес. Не звільняйте людей”, – зазначив він.

Глава держави повідомив, що влада спрямовуватиме свої зусилля на забезпечення усім необхідним для боротьби з коронавірусом лікарів і медзаклади. Так, з Китаю літаками повинні доставити ПЛР-тести і засоби захисту, зокрема, медичні маски.

“Нам потрібно мільйони масок. Ми повністю підготували інфраструктуру, як саме мільйони масок будуть доставлені в Україну. Окремо ми будуємо структуру й домовилися з багатьма готелями в Україні: якщо в нас не вистачатиме місць, будемо робити такі місця для обсервації”, – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 28 березня 311 інфікованих коронавірусом, 8 людей померли.

Джерело UATV
дата 28.03.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×