В МЗС закликали українців тимчасово відмовитися від поїздок в Італію

uatv
10.03.2020
Фото UATV

Громадянам України рекомендують поки що не здійснювати поїздок до Італії через поширення у цій країні захворювання, викликаного коронавірусом Covid-19.

Про це зазначається у повідомленні на сайті Міністерства закордонних справ, інформує UATV.

“У зв’язку з подальшим загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в Італії захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Італійської Республіки”, – йдеться у повідомленні.

Українці, які зараз перебувають в Італії, мають бути дуже уважними та обережними, наголосили в МЗС, а також слідувати рекомендаціям і законним вимогам місцевих органів влади, дотримуватися запобіжних заходів для власної безпеки. Зокрема, варто зважати на обмеження у переміщенні всередині країни й уникати скупчень людей. Варто також повідомити своє місце перебування та контактні дані найближчій консульській установі України або зареєструватися на вебресурсі https://friend.mfa.gov.ua.

Крім цього, українців в Італії зовнішньополітичне відомство нашої держави закликає стежити за рекомендаціями, розробленими Міністерством охорони здоров’я Італії. У разі підвищеної температури тіла, кашлю, утрудненого дихання або при поверненні з країн, які найбільш ураджені коронавірусом, МЗС радить телефонувати на номер “гарячої лінії” 1500.

За подіями закликають стежити на сайтах Посольства України в ІталіїГенерального консульства України в МіланіГенконсульства України в Неаполі та МЗС України.

“У разі виникнення обставин, які вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися за номерами “гарячих ліній” на території Італії до Посольства України в Італії (+39 3519 886 823), Генерального консульства України в Мілані (+39 3487 254 038) та Генерального консульства України в Неаполі (+39 327 736 48 22)”, – зазначається у повідомленні.

Раніше МЗС України надало рекомендації громадянам у зв’язку із поширенням у світі коронавірусу COVID-19.

Джерело UATV
дата 10.03.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV