Уряд разом із НАТО проведе тренінг для держслужбовців, – Кулеба

uatv
27.01.2020
Фото Урядовий портал

Цьогоріч в Україні відбудеться спеціалізований курс у межах Програми Україна-НАТО з професійного розвитку, під час якого найкращі фахівці Альянсу та України вперше навчатимуть службовців із 52 державних інституцій навичкам публічних виступів, аналітичного мислення, стратегічного планування, проєктного менеджменту.

Про це заявив віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба, пише Урядовий портал.

“Українські держслужбовці, які займаються євроатлантичною інтеграцією у державних інституціях, мають хороший рівень фахових знань. Але завжди існував серйозний брак навичок публічних виступів, презентації, володіння англійською мовою та ін. Цьогоріч ми вперше організовуємо за підтримки Альянсу масштабний тренінг з підвищення саме таких навичок для фахівців 52 українських державних інституцій”, – розповів чиновник.

У навчальному курсі візьмуть участь державні службовці, до посадових обов’язків яких входять питання євроатлантичної інтеграції України. Для проведення тренінгів до України прибудуть найкращі фахівці Альянсу, а також будуть залучені українські експерти, зокрема, з недержавного сектору.

“Завдяки такому навчанню Україна матиме, образно кажучи, спецпідрозділ фахових євроатлантистів на державній службі. Це один із прагматичних кроків нашого уряду, спрямований на реальне зближення України з НАТО, який суттєво підвищить ефективність взаємодії між нашою державою та Альянсом. За таких держслужбовців буде не соромно”, – пояснив Кулеба.

Відомо, що навчання відбуватиметься в межах проєкту “Champions 100”, який організовується Програмою Україна-НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. За результатами навчання учасники отримають сертифікати.

Раніше стало відомо, що Україна подала заявку на участь у Програмі розширених можливостей НАТО.

Джерело Урядовий портал
дата 27.01.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×