Уряд максимально мобілізований, щоб не допустити розповсюдження коронавірусу, – Гончарук

uatv
24.02.2020
Урядовий портал

Уряд максимально мобілізований, щоби не допустити розповсюдження коронавірусу в країні. Робота всіх служб скоординована.

Про це у Тelegram повідомив прем’єрміністр України Олексій Гончарук, пише UATV.

За його словами, зараз усі евакуйовані з Китаю почувають себе добре.

“Про стан їхнього здоров’я мені повідомляють щодня. Їхні умови перебування в обсервації – задовільні. Певні мобільні оператори встановили тимчасові вишки на території медичного центру для комфортного спілкування евакуйованих зі своїми рідними”, – йдеться в інформації.

Зазначається, що в Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні щодо виявлення коронавірусу.

“Плюс щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання останньої інформації щодо досвіду різних країн: як розвивається вірус, який наразі інкубаційний період та інше. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування”, – пише Гончарук.

Окрім цього, виявлено групу країн із ризиками зараження, тому відбувається додаткова процедура контролю рейсів із цих країн: здійснюється перевірка температури тіла пасажирів в українських аеропортах.

“Якщо у людини будуть симптоми хвороби, кожну область ми підготували до цього: є бригади лікарів-інфекціоністів, які знають усю процедуру надання медичної допомоги. Визначені також лікарні, які готові прийняти людей. Причин для паніки немає”, – додав прем’єр.

Раніше повідомлялося, що українці, які залишилися в Китаї, отримують необхідну допомогу.

Джерело UATV
дата 24.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV