Українцям радять утриматися від поїздок до Киргизстану

uatv
08.10.2020
Фото Укрінформ

У зв’язку з акціями протесту та ускладненням безпекової ситуації Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від подорожей до Киргизстану.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МЗС.

Громадянам України, які перебувають на території Киргизької Республіки, рекомендують бути пильними та обережними, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в демонстраціях та акціях протесту, не вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються внутрішньополітичної ситуації в країні, стежити за новинами та рекомендаціями місцевих органів влади.

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю або здоров’ю громадянам України варто невідкладно звертатися на “гарячу лінію” Посольства України в Киргизькій Республіці за тел.: +996 701 88 84 63, адреса електронної пошти: emb_kg@mfa.gov.ua або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України за тел.: +38 044 238 16 57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Нагадаємо, що українцям також радять не їхати до Азербайджану та Вірменії через загостренням конфлікту між двома країнами.

Нагадаємо, що парламентські вибори у Киргизстані визнали недійсними, а прем’єрміністр подав у відставку. Через добу після початку масових акцій протесту ЦВК анулювала результати голосування.

Джерело UATV
дата 08.10.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×