Українські виробники виготовлятимуть близько 1000 тестсистем на добу, – Ляшко (ВІДЕО)

uatv
06.04.2020
Фото Укрінформ

Вітчизняні виробники випустять 20 тисяч ПЛР-систем для діагностування коронавірусу, що дозволить провести приблизно 2 мільйона досліджень.

Про це повідомив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко, інформує UATV.

“Ми очікуємо отримати від українського виробника 20 тисяч ПЛР-систем, які дозволять провести приблизно 2 мільйона досліджень. Тести повинні бути вже на наступному тижні. Український виробник готовий виготовляти близько 1 тисячі ПЛР-тестів на добу. Це дозволить нам покрити усю потребу в проведенні тестування, що необхідно для реагування на епідемію коронавірусної хвороби на території України”, – сказав Віктор Ляшко.

Заступник очільника МОЗ повідомив, що зараз більшість медичних закладів у нашій державі перепрофільовано для того, щоб надавати допомогу хворим на коронавірусну хворобу. У готовності до госпіталізації хворих також перебувають 8 повітряних суден. Три із них надані Державною службою з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і п’ять – Нацгвардією.

LIVE | Брифинг Минздрава по ситуации с противодействием распространению COVID-19

Опубліковано ДОМ Неділя, 5 квітня 2020 р.

Нагадаємо, від сьогодні в Україні посилили карантин.

Джерело UATV
дата 06.04.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV