Україна й Туреччина найближчим часом розпочнуть реалізацію угоди про військово-фінансову співпрацю

uatv
10.07.2020
Фото Міноборони

Найближчим часом заплановано розпочати практичну реалізацію угоди між урядами України та Туреччини про військово-фінансову співпрацю.

Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран під час спільного брифінгу з міністром національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акаром, який перебуває в Україні з офіційним візитом, інформує пресслужба Міноборони.

Під час переговорів сторони приділили основну увагу розгляду актуальних питань, що становлять взаємний інтерес.

“По-перше, це оцінка безпекової ситуації в Азово-Чорноморському регіоні, розгляд тенденцій і перспектив її розвитку та розгляд шляхів реагування на загрози, що виникають”, – сказав Таран.

Читайте також: Україна знищила понад 3 млн заборонених мін, – Міноборони в ОБСЄ

Окрім цього, були обговорені пріоритети двосторонньої оборонної співпраці, де ключове місце посідає військово-технічне співробітництво та взаємодія підприємств ОПК, питання євроатлантичної інтеграції в контексті важливості максимального використання нових інструментів оборонного та військового співробітництва, які отримала Україна після набуття статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

“Все те, що ми обговорили, та особливо домовленості, яких ми досягли, будуть безумовно сприяти зміцненню обороноздатності наших країн, підвищенню оперативних та бойових спроможностей Збройних сил України, та в цілому сприятиме гарантуванню миру в Азово-Чорноморському регіоні”, – наголосив Таран.

Нагадаємо, що в червні Україна стала членом Програми розширених можливостей НАТО.

Джерело UATV
дата 10.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×