ЗСУ можуть готуватися до контратак на головних для росіян напрямках — оцінка Мусієнка

Олександр Мусієнко. Скріншот: uatv.ua

Головні напрямки російських наступальних дій — Покровський та Курахівський. Там російські окупаційні війська мають незначні успіхи, а Сили оборони України роблять все, щоб стримувати цей натиск. Про це сьогодні, 24 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

“Плюс, як на мене, українські сили можуть готуватися до певних наступальних дій локального характеру, тобто — контратак, для того, щоб відкинути противника на певних рубежах. Власне, це те, що властиво активній обороні, а зараз українські війська ведуть саме активну оборону для того, щоб відкинути ворога на деяких рубежах. Є такі певні перспективи”, — вважає він.

Мусієнко прокоментував і ситуацію на Куп’янському напрямку, де ще нещодавно було відносне затишшя.

“Зараз почастішали штурми в районі Крохмального, в районі Табаївки, особливо — Кислівка теж і Синьківка. Загалом просування немає, цей рух блокується. Але штурми з боку російських військ тривають”, — зазначив Мусієнко.

Читайте також: Найбільш інтенсивні та жорсткі бої продовжуються на Покровському та Курахівському напрямках — карта війни за 23 травня (ВІДЕО)

Нагадаємо, за підсумками четверга, 23 травня, у Генеральному штабі Збройних сил України найгострішою назвали ситуацію на Покровському напрямі.

Раніше головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський також зазначив, що найбільш інтенсивні та жорсткі бої продовжуються на Покровському та Курахівському напрямках. Армія РФ намагається прорвати оборону українських військ на вузькій ділянці фронту між населеними пунктами Старомихайлівка — Бердичі шляхом наступальних та штурмових дій найбільш підготовлених підрозділів

Прямий ефір