Жорсткі інтонації без дій сприймаються Путіним як слабкість, — Лісний

Володимир Путін. Фото: gettyimages.com

Будь-яка жорстка риторика партнерів України має підтверджуватись діями. В іншому випадку всі ці заяви сприймаються в Росії як прояв слабкості. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав політолог, віцепрезидент Аналітичного центру “Політика” Олег Лісний.

“Настав час дій, тому що диктатор чи такий фюрер як Путін дуже чітко стежать за словами та інтонаціями, але ще більше вони стежать за діями. Якщо інтонації та слова жорсткі, а за ними не йдуть дії, Путін це розцінює як слабкість”, — вважає він.

Лісний каже, що й Захід готовий діяти проти Росії “з відкритим забралом”, цілком може відповідати Москві гібридно, так само, як тривалий час діє вона.

“Російська Федерація з 2014 року користується гібридною формулою “їх там нема”: “це не ми”, “це куплено в магазині”. Добре, давайте тоді ми скажемо так само, що умовні [німецькі далекобійні ракети] TAURUS — поки про них навіть не йдеться — ми купили в магазині, у нас вони продаються там же, де й танки продавалися 2014 року. А з іншого боку, Росія давно вже підтвердила, Конашенков (спікер Міноборони РФ, — ред.) там у них є, що по території Росії було завдано ударів усіма зарубіжними видами техніки. І що? Після цього розпочалася ядерна війна? Ні. То може, давайте допоможемо Конашенкову говорити правду? І це буде нормально сприйнято Путіним… Він побачить силу”, — вважає Олег Лісний.

Нагадаємо, політолог, віцепрезидент Аналітичного центру “Політика” Олег Лісний висловив думку, що пропозиція президента Франції Еммануеля Макрона про перемир’я на час Олімпіади є помилковим ходом. Він припустив, що у такий спосіб французький лідер спробував пом’якшити свої заяви про введення в Україну іноземних військ для протистояння російській агресії.

Прямий ефір