Зеленський відклав усі міжнародні заходи — причини

Владимир Зеленский. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 15 травня, президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду, на якій також обговорив ситуацію в Харківській області. За результатами наради український президент дав доручення перенести всі міжнародні заходи за його участю, заплановані на найближчі дні.  Про це повідомив Офіс президента України (ОПУ), передає FREEДOM.

“Президент заслухав доповідь начальника Генштабу Анатолія Баргилевича. На місці працюють командувачі Державної прикордонної служби України (ДПСУ), Національної гвардії України (НГУ) і безпосередньо головком Олександр Сирський, який ухвалює всі рішення на основі вичерпної інформації. Розгортаються додаткові сили, резерви є. Розвідки — Головне управління розвідки (ГУР) і Служба зовнішньої розвідки (СЗР) — бачать усі можливі кроки противника. Олександр Сирський регулярно доповідає президенту про ситуацію”, — повідомили в ОПУ.

За підсумками наради Зеленський дав доручення перенести всі міжнародні заходи за його участю, заплановані найближчими днями, і опрацювати нові дати проведення.

Ми вдячні партнерам за розуміння”, — заявив Зеленський.

Читайте також: Українські підрозділи, щоб уникнути втрат, перемістилися на більш вигідні позиції в районах Лук’янців і Вовчанська, — Генштаб ЗСУ

Прямий ефір