Зеленський у Харкові відвідав у госпіталі поранених воїнів (ФОТО)

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 16 травня, відвідав у Харкові госпіталь, де лікують захисників, які зазнали поранень під час наступу російських окупантів на Харківську область, інформує FREEДОМ з посиланням на пресслужбу глави держави.

Володимиру Зеленському розповіли, що в закладі підсилили хірургічні групи, а також лікарські бригади, які надають цілодобову спеціалізовану допомогу військовим. Також збільшили кількість транспорту для евакуації важкопоранених.

Лідер України поспілкувався з воїнами й подякував їм за захист країни. Президент відзначив бійців орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, “За мужність” ІІІ ступеня та медалями “За військову службу Україні”.

“Дякую вам за вашу службу, за мужність. Одужуйте. Це найголовніше. Бажаю вам перемоги!”, — сказав Володимир Зеленський.

Фото: president.gov.ua

Глава держави також нагородив орденами Данила Галицького військових медиків.

“Дякую вам за служіння Україні, за лікування наших бійців. Ви зараз проходите важке випробування під час захисту нашої Харківщини. Я вдячний, що ви робите все можливе, аби повернути воїнів до життя”, — наголосив президент.

Фото: president.gov.ua

Читайте також: Зеленський у Харкові провів Ставку верховного головнокомандувача — деталі

Як повідомлялось раніше, Силам оборони України вдалось знизити темп наступу росармії на півночі Харківської області, яке окупанти почали 10 травня.

Прямий ефір