Зеленський провів зустріч із віцепрезиденткою США Камалою Гарріс — головне

Камала Гарріс і Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із віцепрезиденткою США Камалою Гарріс на полях Глобального саміту миру в Швейцарії. Зокрема, сторони обговорили постачання додаткових систем протиповітряної оборони (ППО) та ситуацію на фронті. Про це сьогодні, 15 червня, повідомляє FREEДОМ із посиланням на соцмережі глави держави.

Зеленський зазначив, що зустріч з американською делегацією була плідною, зокрема обговорювались постачання озброєнь Україні та ситуація на фронті.

“Обговорили надходження озброєнь з оголошених США оборонних пакетів, виконання наших домовленостей, досягнутих із президентом Байденом в Італії, щодо додаткових систем ППО “Петріот”, ситуацію на фронті”, — наголосив глава держави. 

Президент також висловив подяку США за виділення понад 1,5 млрд доларів для України.

Читайте також: У Швейцарії стартував Саміт миру — перші заяви (ВІДЕО)

Зазначимо, раніше віцепрезидентка США оголосила про виділення понад 1,5 млрд доларів допомоги для енергетичного сектору та гуманітарних потреб України.

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація. Станом на 14 червня свою присутність підтверджували 92 країни та 8 міжнародних організацій.

Читайте також: Президент України провів зустріч із грузинською колегою на полях Саміту миру

Прямий ефір