Президент України провів зустріч із грузинською колегою на полях Саміту миру

Саломе Зурабішвілі та Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

На полях Глобального саміту миру в Швейцарії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі. Сторони обговорили терористичні атаки Росії, а також двосторонню співпрацю та безпекові виклики для обох країн. Про це сьогодні, 15 червня, повідомляє FREEДОМ із посиланням на пресслужбу глави держави.

Зеленський розповів Зурабішвілі про російський повітряний терор проти енергетичної системи України та наголосив, що країна робить все можливе для відновлення генерації електроенергії.

Він також подякував грузинській президентці за участь у Саміті миру, зазначивши, що участь Грузії має велике значення для України.

“Дякую за підтримку та висловлюю найкращі побажання вашій країні, вашому суспільству. Я впевнений, що настане той день, коли Україна та Грузія будуть у Євросоюзі — разом і назавжди”, — сказав глава держави.

Фото: president.gov.ua

Під час зустрічі лідери обговорили двосторонню співпрацю та безпекові виклики для обох країн.

Президенти наголосили на безальтернативності шляху європейської інтеграції для України та Грузії.

Читайте також: Вірю, що ми побачимо тут, як твориться історія, — Зеленський перед відкриттям Саміту миру

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація. Станом на 14 червня свою присутність підтверджували 92 країни та 8 міжнародних організацій.

Читайте також: У Швейцарії стартував Саміт миру — перші заяви (ВІДЕО)

Прямий ефір