Зеленський: Пропагандисти РФ відповідатимуть нарівні з тими, хто скидає бомби на мирних людей

Офіс президента

Глава держави Володимир Зеленський у відеозверненні на 15-й день війни РФ проти України заявив, що доручив Кабміну розробити програму відновлення міст.

“Для кожного постраждалого міста буде створено спеціальну державну програму відновлення. Я вже доручив уряду розпочати розробку. Чернігів та Суми, Охтирка та Житомир, Ізюм, Маріуполь та всі міста, в які приходило зло, не бачитимуть і сліду від російського вторгнення. Найкращі архітектори, найкращі компанії, найкращі проєкти для кожного міста!… Я хочу сказати про це на прикладі Харкова, який зараз переживає найстрашніші страждання від періоду Другої світової війни… Площа Свободи буде такою, що там будуть усі європейці! Білгородське шосе, вулиця Мироносицька, обласна дитяча лікарня, Харківський онкоцентр, Університет Каразіна, Палац праці, Бібліотека Короленка – ми все відбудуємо! Харків’яни побачать, що Україна – для них. І це по-справжньому”, – пообіцяв Зеленський.

Глава держави також запевнив, що російських пропагандистів буде притягнуто до відповідальності за злочини на території нашої країни нарівні з тими, хто скидає бомби на мирних українських громадян.

“Воєнні злочини неможливі без пропагандистів, які їх прикривають. Хочу сказати їм одну річ: ви відповідатимете так само, як ті, хто наказує скидати бомби на мирних людей… Ми знайдемо всю власність пропагандистів і пов’язаних з ними осіб. Ми зробимо все, щоб її конфіскували, де б вона не була, адже ви любите багате життя, любите благополучні країни, у вас більше цього не буде, і це тільки початок… Вас зненавидять громадяни Росії. Усі, кого ви зараз обманюєте. Коли вони відчують наслідки вашої брехні. Відчують своїми гаманцями. Можливостями, яких стає дедалі менше. Вкраденим майбутнім російських дітей”, – пояснив Зеленський.

Нагадаємо, нардеп Дунда заявив, що санкції завадять Росії утримувати свої території за допомогою грошей

Санкції Заходу обмежать доступ РФ до технологій виготовлення ракет – експерт

Читайте також: Мережко: Путіну та його спільникам готують міжнародний трибунал – йдеться про новий Нюрнберг

Прямий ефір