За повітряними ударами РФ по Україні цієї зими слідуватимуть потужні атаки у відповідь — оцінка ексрозвідника

Ілюстративне фото: telegraf.com.ua

Росія, безумовно, накопичила, продовжує накопичувати та модернізувати ракети для зимових атак по Україні. Росіяни зараз мають близько 800 ракет різних типів, включаючи “Іскандери”, Х-22, Х-101, Х-155, Х-555. Також РФ виробляє і накопичує ударні безпілотники, не одні лише “Шахеди”. Вона змінюватиме тактику, намагаючись дезорієнтувати та перевантажити українську протиповітряну оборону. Але тактику змінюватимуть і Збройні сили України. Таку думку висловив генерал армії України, керівник Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він зазначив, що цієї зими Україна буде не лише краще готова до російських атак, зокрема завдяки системам протиповітряної оборони, які поставили партнери, але й готова відповідати. Односторонніх дій РФ, як було минулої зими, більше не буде.

“Звичайно, ми бачимо, де засоби застосовуються та які майданчики використовуються Росією. І також буде вже інша тактика. Як казали мої колеги-військові та керівництво країни: для Росії вже спокійної зими не буде. І Росія так само отримуватиме удари по критичній інфраструктурі, по військових об’єктах, енергетичних об’єктах, які забезпечують війну і військових Росії. Будуть потужні удари у відповідь: битимуть по Києву — битимуть і по Москві”, — заявив Микола Маломуж.

Він нагадав, що Україна має засоби власного виробництва, не тільки безпілотники, але й ракети, щоб завдавати ударів по об’єктах у РФ.

Читайте також: Удар чорними дронами: провал масованої атаки РФ на Київ прокоментував Маломуж

Прямий ефір