За допомогою Надєждіна Кремль отримав “список неблагонадійних громадян” — розбір від Сидельникова

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Опоненти чинного президента РФ Володимира Путіна на прийдешніх так званих президентських виборах — це призначені люди. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський політик і лідер руху “Говорите громче!” Андрій Сидельников.

“А хто опонент? Призначені люди, яких сам Путін й вибирав у спаринг-партнери. Який сенс?” — сказав він.

Політик підкреслив, що ні про який реальний виборчий процес у Росії не йдеться.

“Усі прекрасно розуміють, що справді виборів немає, Путін уже посаджений на п’ятий незаконний термін. І, власне кажучи, адміністрації президента зараз можна просто, грубо кажучи, підрахувати досить чітко процентне співвідношення та відсотки по регіонах, щоб склалося в одну певну цифру. За моєю інформацією, та й за відчуттями, адміністрація президента вирішила написати Путіну близько 80-86% голосів на так званих виборах 17 березня. І зараз питання просто йде про розподіл ось цих 15-14% між трьома клоунами, які зображають конкурентів”, — сказав Сидельников.

Він констатував, що Путіну не потрібні дебати й, тим більше передвиборчі програми, які росіяни навіть не читають.

“Знову-таки, це не проблема випустити адміністрації президента будь-яку листівку, будь-яку брошуру про нібито нові зміни в політиці та про те, як світле майбутнє наближається до росіян, якщо вони виберуть Володимира Путіна. Ну, ми, знову-таки, всі розуміємо, що це все це цирк, і абсолютно не має значення, що буде написано в програмі, як це буде подано. Результат уже відомий. Тож у Путіна нема потреби брати участь, природно, у цих дебатах, тому що це просто марнування часу”, — вважає політик.

На його переконання, за допомогою Бориса Надєждіна, якого російська Центральна виборча комісія (ЦВК) відмовилася зареєструвати як кандидата на пост президента, влада РФ отримала “список неблагонадійних громадян”.

“Після 17 березня почнуться нові витки репресій, під які якраз першими підуть, під так званий умовний ніж, якраз ті, хто підписувався за Бориса Надєждіна. Тобто тут виконано умови й правоохоронних так званих органів, тих, хто ратує за продовження війни, тих, хто ратує за репресії”, — сказав Сидельников.

Він наголосив, що у РФ створять видимість змагальності процесу, будуть запрошені на виборчі дільниці як спостерігачі різні представники з Куби, Іраку, Ірану, Сирії, Північної Кореї, які підтвердять, що “жодних порушень немає”.

Читайте також: Надєждіна не допустили до виборів: причини та наслідки такого рішення в РФ обговорили експерти

Раніше політична аналітикиня, головна редакторка порталу After Empire Ольга Курносова сказала, що політик Борис Надєждін продемонстрував: велика кількість росіян не підтримує війну Росії проти України й втомилася від влади диктатора

Прямий ефір