Надєждін продемонстрував, що рівень антипутінських, антивоєнних настроїв у суспільстві швидко наростає, — Курносова

Ольга Курносова. Фото: hromadske.radio

Президент РФ Володимир Путін неспокійний, його лякає, що рівень протестних настроїв зростає. Політик Борис Надєждін продемонстрував, що велика кількість росіян не підтримують війну Росії проти України й втомилися від влади диктатора. Таку думку сьогодні, 13 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила політична аналітикиня, головна редакторка порталу After Empire Ольга Курносова.

“Путін неспокійний. Щойно був кейс із Надєждіним, коли людина, яка давно в політиці і яку використовували на федеральних каналах як хлопчика для биття, показала нам черги, які стояли, щоб підписатися за неї. Божевільне зростання рейтингу і швидкий вихід на друге місце”, — сказала вона.

Путін оснащує силовиків озброєнням для того, щоб залякати населення, впевнена Курносова.

“Переляканий Кремль зняв Надєждіна з виборів, розуміючи, що він не здатний Путіна перемогти, але показує, що рівень антипутінських, антивоєнних настроїв у суспільстві швидко наростає, щойно з’являється легальна можливість проявити цей настрій. Тому основне завдання влади зараз — припинити всі легальні можливості протесту, тому посилюють гвардію важкою технікою, щоб залякати”, — пояснила вона.

Читайте також: Надєждіна не допустили до виборів: причини та наслідки такого рішення в РФ обговорили експерти

Прямий ефір