Є черговий оборонний пакет від Німеччини, — Зеленський у зверненні наприкінці 647-ї доби війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Росія цими днями втратила свій вплив у двох міжнародних інституціях. Це Організація із заборони хімічної зброї та Міжнародна морська організація — одна з ключових у світі, що опікується безпекою. Німеччина надала Україні черговий пакет допомоги, а США ввели санкції проти тих, хто допомагає Росії вести війну. Про це сьогодні, 2 грудня, під час вечірнього звернення наприкінці 647-ї доби повномасштабного вторгнення РФ в Україну заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє FREEДОМ.

На початку звернення він подякував всім, хто боронить Україну на полі бою та докладає зусиль для перемоги в тилу.

Зеленський звернув увагу на те, що Росія більше не є членом Організації із заборони хімічної зброї та Міжнародній морській організації.

“Справді, терористам там не місце. І більше в керівних органах російських представників не буде. Цілком справедливо”, — зазначив президент.

Окремо він відзначив Німеччину за допомогу Україні.

“Я особливо вдячний за чітке виконання домовленостей щодо ППО для України. Це порятунок тисяч українських життів, реально сильний результат нашої двосторонньої співпраці з канцлером Шольцом, з усіма в Німеччині, хто підтримує захист життя й панування міжнародного права. Є і черговий оборонний пакет, зокрема це дуже потрібні снаряди для артилерії, калібр 155. Дякую, Олафе!” — наголосив глава держави.

Також у зверненні Зеленський зупинився на санкціях від США проти російських субʼєктів, які підтримують економіку агресії.

“Це й ті, хто допомагає порушувати цінову стелю на російську нафту, й ті, хто в іранських структурах працює на дестабілізацію. Це надзвичайно корисно для наближення справедливого миру, щоб кожен тиждень приносив санкційні новини, щоб санкціям додавалося ефективності”, — заявив він.

Наостанок президент звернувся до українців з проханням не забувати зважати на сигнали повітряної тривоги, особливо цими днями.

“Не варто легковажити”, — резюмував Зеленський.

Читайте також: Потрібно не тільки запроваджувати санкції проти РФ, а й контролювати їхнє виконання — розбір експерта

Нагадаємо, Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги Україні.

Прямий ефір