Використання надводних морських бойових дронів — це нова віха в історії морських битв, — Малюк

Василь Малюк. Фото: uatv.ua

Служба безпеки України разом з українською розвідкою та бійцями Військово-морських сил знищили 11 російських кораблів, зокрема великий десантний корабель “Оленегорский горняк”. Про це розповів голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Малюк, виступаючи на саміті платформи UNITED24, повідомляє FREEДОМ.

Свою роль у знищенні російського флоту зіграли морські дрони Sea Baby, які постійно вдосконалюють. А вперше СБУ застосувала Sea Baby з ракетами “Град” ще минулого року.

“Використання надводних морських бойових дронів — це нова віха в історії морських битв. Але ми пішли набагато далі, і сьогодні успішно адаптуємо різні види озброєння до наших безпілотників. Не будемо розкривати всі деталі, щоб не давати ворогові можливості підготуватися. Головне, що ми впроваджуємо найкращі військово-технологічні рішення, щодня експериментуємо та вдосконалюємось”, — розповів Малюк.

Читайте також: United24 додав Україні сили: ініціатива акумулювала майже 650 млн доларів і об’єднала донорів зі 110 країн світу (ВІДЕО)

Прямий ефір