United24 додав Україні сили: ініціатива акумулювала майже 650 млн доларів і об’єднала донорів зі 110 країн світу (ВІДЕО)

Саміт United24. Фото: president.gov.ua

Платформі UNITED24 — два роки. З нагоди річниці в Києві відбувся саміт, на якому підсумували роботу, анонсували нові проєкти та відкрили збір на наземні роботи-дрони. Серед гостей конференції було чимало ВІП-персон: астронавт NASA Скотт Келлі, актор Міша Коллінз, і оператор-постановник групи Imagine Dragons Тай Арнольд, повідомляє FREEДОМ.

Роботи-камікадзе, багатоцільові гусеничні, для вантажоперевезень, мінування та розмінування, а також для евакуації поранених. У недалекому майбутньому на озброєнні української армії з’являться сотні наземних роботизованих платформ. Ініціатива UNITED24 розпочала масштабний збір коштів на машини, які воюватимуть на фронті.

“Насправді вже пророблена велика домашня робота, відкритий ринок для того, щоб розвивалися ці наземні платформи, й багато різних бюрократичних бар’єрів знищено. І окремо буде виділятися державний бюджет. Тобто це як перший етап, перший крок, а далі буде масштабування. Я думаю, що сотні платформ уже до кінця цього року будуть на полі бою і будуть активно застосовуватися”, — розповів віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Перші багатомільйонні донати від українського бізнесу на наземні дрони вже на рахунку United24. Сертифікати від донорів оприлюднили на саміті, присвяченому другій річниці роботи платформи.

“Два роки тому стартувала ідея UNITED24 — об’єднати найпростіших людей із різних країн і континентів. United24 додав нашій державі сили, нашому суспільству — міцності, людству загалом додав знання, що держави можуть створювати фандрейзингові платформи, орієнтовані й на захист загальнолюдських цінностей, і на абсолютно практичну дієву допомогу державі під час війни”, — заявив президент України Володимир Зеленський.

Оборона, гуманітарне розмінування, медична допомога, відновлення України, освіта та наука. За два роки роботи United24 реалізувала понад 100 проєктів за п’ятьма напрямами. Один із наймасштабніших — “Морський бій”. Це збір на перший у світі флот морських дронів — тих самих, які вразили Керченський міст і не один російський великий десантний корабель.

“Що стосується майбутнього розвитку, все тільки вдосконалюється шляхом встановлення нових систем на ці вже роботизовані насамперед морські платформи. З’явилися морські дрони для боротьби з повітряними цілями. З’являються системи для ударів по узбережжю, по невеликих надводних цілях, отже, все розвиватиметься і далі. Системи модернізуються, технології освоюються, з’являються все нові технології”, — сказав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

Серед амбасадорів UNITED24 — актори та режисери, музиканти, науковці та спортсмени — лідери громадської думки з десятків країн. Вони самі організовують збори та популяризують серед іноземців фандрейзингову платформу.

“Насамперед це висвітлення подій, що відбуваються в нашій країні, допомога людям, допомога у відновленні. Ми, наприклад, відбудовуємо школу в Чернігівській області, і попереду ще багато роботи”, — зазначив футболіст, амбасадор UNITED24 Олександр Зінченко.

“Хочу подякувати всім нашим донорам, які допомагають повернути нашу свободу. Я був залучений у багато проєктів. Найуспішніший — це організація матчу в Лондоні. Ми залучили дуже багато спортсменів”, — додав президент Української асоціації футболу, амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко.

З травня 2022 року ініціатива United24 акумулювала майже 650 млн дол. і об’єднала донорів зі 110 країн світу.

“Ми з Яною (Jerry Heil) знайомі з UNITED24 ще відтоді, коли за кордоном робили велику кампанію. І ходили сурмили, щоб люди донатили. А найпростіший, найлегший шлях, як зорієнтувати європейців, куди йти — це йдіть на 24. Там є інформація англійською мовою, все там прочитаєте”, — розповіли фіналістки конкурсу “Євробачення-2024” alyona alyona і Jerry Heil.

Читайте також: Зеленський обговорив з амбасадорами UNITED24 посилення міжнародної підтримки України — подробиці (ВІДЕО)

Прямий ефір