“Ви боретеся сьогодні не лише за свою свободу, а й за демократичні цінності”: Нуланд відвідала Україну (ВІДЕО)

Зустріч Бріджит Брінк, Вікторії Нуланд та Андрія Єрмака. Скріншот: uatv.ua

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак сьогодні, 3 грудня, провів зустріч у Києві з заступницею державного секретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд та надзвичайним і повноважним послом Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк. Про це повідомили в Офісі президента України, інформує FREEДОМ.

Андрій Єрмак подякував Вікторії Нуланд за візит до України.

“Хоч Київ зараз майже без освітлення, ви зможете особисто побачити реальну ситуацію й переконатися, що українці залишаються мужніми, не покидають свої міста, продовжують боротися. Ви глибоко обізнані зі ситуацією в Україні. Всі знають, як сильно ви підтримуєте нашу країну”, — сказав керівник Офісу глави держави.

Він висловив подяку Сполученим Штатам Америки, президенту Джозефу Байдену та його адміністрації, зокрема Державному департаменту, а також обом палатам Конгресу та обом партіям за підтримку.

“Перемога України, у якій ми впевнені, буде нашою спільною перемогою”, — заявив Андрій Єрмак.

Вікторія Нуланд зі свого боку зауважила, що США бачать, що українці й далі борються.

“Ви боретеся сьогодні не лише за свою свободу, а й за демократичні цінності. Це має величезне значення”, — наголосила вона.

Єрмак поінформував Нуланд про формулу миру з десяти вкрай важливих пунктів, яку президент України Володимир Зеленський презентував лідерам G20 15 листопада. Сторони обговорили подальші кроки, спрямовані на її імплементацію. Окремо керівник Офісу президента подякував партнерам за підтримку української ініціативи Grain from Ukraine та участь в установчому International Summit оn Food Security.

Сторони також обговорили проблематику збільшення санкційного тиску на агресора. Керівник Офісу глави держави наголосив на важливості подальшого посилення санкцій проти Росії та зазначив, що це важливий елемент примушення Москви до миру.

Вікторію Нуланд також привітав президент України Володимир Зеленський. Під час спілкування глава держави наголосив на стратегічній ролі та союзницькому характері українсько-американського партнерства й торкнувся ключових питань двостороннього порядку денного.

Читайте також: Ця війна — війна Росії проти України, а не просто “війна в Україні”, — Нуланд

Прямий ефір