“Ворог Грузії втілений у проросійському парламенті” — думки грузинів щодо протестів у Тбілісі (ВІДЕО)

Проти закону про “іноагентів” у Тбілісі протестували три дні. Біля парламенту грузини заявили, що цей документ — відображення російського впливу в Грузії. Унаслідок протестів учасники мітингів домоглися того, що парламент у другому читанні скасував законопроєкт. Учасники акцій мають намір і далі стежити за діями влади і тим, як виконуються 12 рекомендацій Єврокомісії для отримання Грузією статусу кандидата на вступ до ЄС. Про це сьогодні, 12 березня, розповіла у включенні з Тбілісі кореспондентка телеканалу FREEДОМ Анжеліка Брушневська. 

“Я була на всіх протестах, це було жорстоко, начебто у поліцейських не було бажання бути лояльними до цивільних. Вони почали кидати в нас каміння, використовували воду, газ. У нас був мирний протест — ми просто стояли і кричали, що не хочемо цей російський закон, ми знаємо, хто ми”, — розповіла учасниця протестів у Тбілісі Деа Бакашвілі. 

Після того, як законопроєкт грузинські парламентарі зібралися скасувати, все одно люди протестували, оскільки не довіряють владі. Активісти й надалі готові захищати європейські прагнення своєї держави.   

“Ми хочемо, щоб Грузія була в Європі. Разом з Україною ми боремося з нашим спільним ворогом — Росією. І цей ворог у Грузії втілений у проросійському парламенті. Громадськість, люди чинили потужний опір цьому проросійському закону. І ми будемо продовжувати цю роботу, щоби Грузія йшла європейським шляхом. Ми чекаємо на статус кандидата [на вступ до ЄС]. У листопаді буде ясно — отримаємо ми його чи ні. До цього ми ще маємо виконати 12 рекомендацій від Єврокомісії. Наша справа триває. І суспільство стежитиме за тим, щоб ці рекомендації виконали”, — наголосила активістка Тамар Джакелі.

Читайте також: Народ Грузії проводитиме мирний демонтаж правління Іванішвілі, — Гецадзе

Нагадаємо,10 березня парламент Грузії на позачерговому засіданні скасував ухвалення закону про “іноагентів”. 

Прямий ефір