Народ Грузії проводитиме мирний демонтаж правління Іванішвілі, — Гецадзе

Протести в Грузії. Фото: twitter.com/RuFailedState

Протести в Тбілісі проти репресивного прокремлівського закону про “іноагентів” засвідчили, що в Грузії джерелом влади є народ, який підтримує Україну в її перемозі над агресором Росією і прагне отримати статус кандидата на членство в Євросоюзі. Про це сказав ексзаступник міністра юстиції Грузії та України Гія Гецадзе в ефірі телеканалу  FREEДОМ.

Гість ефіру нагадав, що вплив Росії на колишні республіки Радянського Союзу зберігався роками. Але зараз ситуація змінилася, чого РФ прийняти не може. 

“Після розпаду Радянського Союзу Російська Федерація все одно зберігала сфери впливу на колишні республіки СРСР. Була створена організація СНД, у цих республіках працювали російські спецслужби дуже активно. Були республіки, які співпрацювали з їхніми спецслужбами. Ми все це пройшли. Просто зараз уже це закінчилося, і вони все одно не можуть зрозуміти, як це можливо”, — сказав Гецадзе.

За три дні протестів сталося так, що депутати “Грузинської мрії” були змушені відкликати власний законопроєкт. Тому що грузинський народ — це європейський народ, який завжди боровся за свою незалежність, століттями, доповнив гість ефіру.

“Зараз настав момент, коли Грузія буде робити, я думаю, мирний демонтаж правління Бідзіни Іванішвілі — олігарха, який управляється з боку Росії. І це відбудеться в межах Конституції. У Грузії почнеться нова ера”, — вважає Гецадзе. 

Скасування закону про “іноагентів”, за його словами, засвідчило, що народ Грузії — це джерело влади, а не Бідзіна Іванішвілі або якісь депутати, якими керує Російська Федерація. 

“Грузинський народ, звичайно, вважає себе частиною Європи та всіляко підтримує визвольну війну України проти агресії Росії. І в цей час влада займає якусь незрозумілу позицію. Усе це загалом змусило грузинський народ зібратися і не розходитися, домагатися своїх цілей”, — сказав Гецадзе.

Читайте також: Росіяни вражені масштабами протестів у Тбілісі й тим, що уряд пішов на поступки, — Ардашвелія

Нагадаємо,10 березня парламент Грузії на позачерговому засіданні скасував ухвалення закону про “іноагентів”. 

Прямий ефір