Влада РФ може використати рух дружин мобілізованих у своїх цілях — думка

Ігор Ейдман. Фото: Facebook

Дружини російських мобілізованих знову вийшли під Міністерство оборони РФ з проханням зустрітися з новим міністром оборони Андрієм Бєлоусовим. Подібний протест не має потенціалу. Але влада РФ може використати його у своїх цілях. Про це сьогодні, 11 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів соціолог і публіцист Ігор Ейдман.

“Цей рух жінок мобілізованих дійсно йде на слабкому рівні. Максимум десятки жінок активно в цьому залучені. Ніякого потенціалу я тут не бачу абсолютно. І виглядає це абсолютно анекдотично. Це бунт на колінах”, — сказав він.

Влада РФ може оголосити нову мобілізацію, назвати її ротацією і прикрити свої дії тим, що прислуховуються до населення, а саме до дружин мобілізованих. У такий спосіб вони можуть уникнути суспільних хвилювань, припустив експерт.

“Я тут навіть бачу один момент, який може бути негативним. Володимир Путін і чиновники весь час говорять, що нової хвилі мобілізації не буде. А якщо вони візьмуть і заявлять, що буде не мобілізація, а ротація. Жінки, дружини мобілізованих попросили, щоб повернули чоловіків, замінили їх на інших. І керівництво змушене піти назустріч побажанням. Мобілізованих відпустять, а на їхнє місце візьмуть кілька сотень тисяч нових мобілізованих”, — розповів він.

Читайте також: Путіну нема потреби оголошувати повну мобілізацію, — Сидельников

Прямий ефір