Влада РФ боїться Навального і після його смерті — думка

Стихійний меморіал пам’яті Олексія Навального, організований біля пам’ятника жертвам політичних репресій на Воскресенській набережній. Фото: gettyimages.com

Влада Російської Федерації боялася живого російського опозиційного політика Олексія Навального, а тепер боїться і мертвого. Протест росіян у зв’язку зі смертю опозиціонера може загострити ситуацію, тому через страх тіло Навального не віддають родичам і не дають поховати. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив режисер, президент “Артдокфесту” (Латвія, Рига) Віталій Манський.

“Влада боїться Навального. Боялася живого, вільного Навального, боялася Навального, коли його посадила у в’язницю і відправила на далеку північ, боїться Навального і коли його вже немає в живих. Тому що Навальний сильніший за ту владу, яка сьогодні окупувала Росію, яка розв’язала війну в Україні, яка дуже боягузлива і беззахисна в тому сенсі, що крім армії силовиків, які її захищають за великі гроші, цю владу ніхто більше захищати не збирається”, — заявив він.

Смерть Навального може спричинити протест росіян, здатний змістити владу, вважає Манський.

“Ця емоція справедлива, адже гнів людей, які дізналися про загибель Олексія Навального, може перетворитися, матеріалізуватися в якісь дії, які цю владу знесуть. Тому вони відтягують, відкладають, заморочують голову людям і близьким, і родичам, і взагалі, всім жителям Російської Федерації, щоб якось зняти це напруження”, — констатував він.

Читайте також: Похорон Навального перетвориться на потужну антипутінську акцію, — Романова

Прямий ефір