Похорон Навального перетвориться на потужну антипутінську акцію, — Романова

Ольга Романова. Фото: "Русь Сидящая"

Найкращою та найефективнішою відповіддю Європи на вбивство Навального було б різке збільшення поставок зброї Україні та будь-яке сприяння перемозі України над Путіним та його режимом. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила голова фонду “Русь Сидящая” Ольга Романова.

Вона зазначила, що якби причина смерті була природною, тіло Навального вже видали б матері. Режим не віддає тіло Навального його сім’ї, оскільки перед Кремлем стоять кілька проблем — як сховати докази вбивства опозиціонера і що робити з його похороном.

“Якби ніяких кримінальних причин смерті Олексія Навального не було б — тіло давно вже видали б. Це власне зайвий раз підтверджує кримінальний характер вбивства Олексія Навального у в’язниці за наказом Володимира Путіна”, — сказала Романова.

Гостя ефіру наголосила, що у будь-якому разі похорон Навального перетвориться на потужну акцію.

“Навальний, звичайно ж, у пантеоні російських героїв, куди він увійшов давно, і його похорон перетвориться на антивоєнну, антипутінську акцію. Влада не хоче ні того, ні іншого. Тому я згодна з адвокатами, які кажуть, що потрібно вимагати, насамперед допуску медичних експертів чи адвокатів, чи тих та інших з боку Навального брати участь у експертизі, брати участь у розтині… Ми якось усі до цього звикли, що РФ не має відношення до права, але перед нами мати, яка просить видати тіло сина. Дивитися на це, думати про це — дуже важко”, — підсумувала вона.

Читайте також: Чи зможе вбивство Навального об’єднати російську опозицію — думка експертів (ВІДЕО)

Прямий ефір