Військові заводи в Росії залучають до виробництва підлітків через кризу трудових ресурсів, — Гудков

Дмитрий Гудков. Фото: krymr.com

Російський диктатор Володимир Путін спрямував економіку країни на військові рейки, що призвело до переходу заводів військово-промислового комплексу (ВПК) на тризмінну роботу. Однак через кризу трудових ресурсів російська влада змушена шукати робочу силу, включно з підлітками. Про це сьогодні, 17 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів російський опозиційний політик Дмитро Гудков.

“У Росії — криза трудових ресурсів, тому що мільйон людей виїхало, а пів мільйона, можливо, навіть більше, потрапили на фронт. Багато оборонних підприємств стали працювати в три зміни, зрозуміло, що вони забрали фахівців у інших бізнесів”, — сказав він.

Ба більше, за словами політика, трудові мігранти продовжують виїжджати з Росії з різних причин.

“Багато хто їде з економічних причин. Плюс, після теракту [в “Крокус Сіті Холі“] йде зростання ксенофобії, що також призводить до відтоку мігрантів. Тому, звісно, просто не вистачає робочих рук. Тепер вони намагаються використовувати всі можливості і починають залучати до робіт дітей”, — пояснив Дмитро Гудков.

Читайте також: Росії вдається розвивати свій ВПК попри санкційні обмеження — чому, пояснив експерт

Нагадаємо, влада Республіки Татарстан має намір залучати підлітків з 14 років до праці, зокрема на підприємствах ВПК. Про це пише російський портал “Коммерсант” із посиланням на регіональну програму сприяння зайнятості молоді.

Прямий ефір