“Війну не можна закінчити, якщо не знищити путінізм”: головний висновок Форуму російської опозиції назвав Пономарьов

Ілля Пономарьов. Скріншот: uatv.ua

У Львові відбувся Форум російської опозиції на підтримку України, в якому взяли участь понад 40 представників провідних опозиційних об’єднань. На форумі учасники дійшли висновку, що війну Росії проти України неможливо закінчити, якщо не знищити режим Володимира Путіна. Про це сьогодні, 24 травня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів депутат Державної думи РФ (2007 — 2016 рр.), творець каналу “Утро Февраля” Ілля Пономарьов.

“Це наближає кінець режиму Путіна. Заради цього всі й збиралися. І головне, що звучало на форумі — це усвідомлення того, що війну не можна закінчити, якщо не знищити путінізм. Ось це найпростіша думка. Треба докладати всіх зусиль для того, щоб з’явилися ті російські силові підрозділи, які були здатні це завдання виконати”, — сказав він.

Пономарьов зазначив, що необхідно підтримувати не тільки російських добровольців, які воюють проти армії РФ, а й партизанські рухи, що працюють на території Росії.

“Необхідно докласти всіх зусиль, щоб розвивалися ті групи, які зараз перебувають на фронті — це легіон “Свобода Росії”, “Російський добровольчий корпус” (РДК), “Сибірський батальйон”. Вони всі брали участь у цьому форумі. Також необхідно сприяти зростанню партизанських мереж у тилу”, — констатував він.

Читайте також: Росія демонстративно та показово перетворює Харків на Алеппо, — Грабський

Прямий ефір