Відео із сином Кадирова — інформаційна спецоперація, — Курносова

Ольга Курносова. Фото: Facebook

Відео, на якому син голови Чечні б’є ув’язненого, — своєрідна інформаційна спецоперація. Подія сталася набагато раніше, але її опублікували тільки зараз. Мета — отримати певну інформаційну хвилю з цього приводу, щоб відволікти від стану здоров’я Кадирова і розмов про те, живий він чи мертвий. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловила російська політична аналітикиня, головна редакторка порталу After Empire Ольга Курносова.

Також, за її словами, це свідчить про те, що в Чечні не діють закони Російської Федерації. Водночас, за її словами, Кадиров нічого не робить без дозволу Кремля.

“Скандал великий і хтось точно має бути покараний. На мій погляд, знайдуть якусь людину, яка за цю справу відповідає у СІЗО Чечні, де сидить Журавель, і скажуть, що він порушив посадові обов’язки, пустивши не лише сина, але й Кадирова. Ну, догану оголосять і скажуть, щоби так не робив більше”, — вважає Курносова.

Також вона зазначила, що для Путіна Кадиров дуже зручний. Представляючи таких людей, як Кадиров і Пригожин, страшнішими людожерами, на їхньому тлі Путін виглядає більш-менш.

“Путін показує, що він нібито є законослухняним, він каже, що якщо мене не буде, то хто може очолити Росію? Подивіться цього “страшного Кадирова”. Він же готовий людей прямо тут вбивати… Тому в Чечні відбуваються страшні речі”, — сказала Курносова.

Росіяни не хочуть голосувати за Путіна, додала Курносова, тому в РФ і вибудовують інформаційну картинку так, щоб у населення таке бажання з’явилося. Водночас Кадиров не робить нічого, що б йому не дозволяв Кремль, заявила гостя ефіру.

Читайте також: “Родина Кадирова майже прирівняна до богів”: побиття сином Кадирова обвинуваченого в СІЗО прокоментував Орешкін

Прямий ефір