Від консолідованої позиції та підтримки західних партнерів залежить майбутнє і безпека Європи, – Селезньов

Владислав Селезньов. Скріншот: uatv.ua

Перебіг війни Росії проти України безпосередньо залежить від підтримки Києва західними партнерами. Нинішня війна — це війна ресурсів. Західні партнери мають розуміти, що, захопивши Україну, президент Російської Федерації Володимир Путін не зупиниться на досягнутому, а піде з війною на інші країни Європи. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий оглядач, колишній речник Збройних сил України Владислав Селезньов.

“Війна такого масштабу і темпів ведення бойових дій завжди дуже вимоглива до наявності ресурсів. Нинішня війна не тільки війна артилерії, війна дронів — це насамперед війна ресурсів. І від наявності ресурсів залежить успіх на полі бою. Я сподіваюся, що пан [Дмитро] Кулеба, наш міністр закордонних справ, [на засіданні Ради Україна — НАТО] знайде необхідні слова й аргументи для того, щоб переконати своїх західних партнерів у тому, що озброєння, техніка, боєприпаси вкрай потрібні не тільки українській армії для гарантування безпеки України, а й для гарантування щонайменше східного флангу НАТО”, — сказав він.

Експерт упевнений, що амбіції Росії не закінчуються на бажанні захопити Україну.

“Путін анітрохи не приховує своїх планів. Він буквально марить тим, що після того, як захопить повністю всю територію України, він окупує надалі Молдову, країни Балтії, потім візьметься за країни Східної Європи. Я не виключаю варіант, що він досі ще живе в думках, що зможе окупувати те саме місто своєї бурхливої молодості Дрезден. А це вже Східна Німеччина. Тому від консолідованої позиції і підтримки наших західних партнерів не на словах, а на ділі, залежить майбутнє і безпека Європи”, — пояснив він.

Читайте також: Дорога України до НАТО подолала точки повернення, — Подоляк

Прямий ефір