Важливо не затягувати зближення України та ЄС: звернення Зеленського до Європейської ради

Володимир Зеленський. Скріншот: uatv.ua

Україна готова до рішення про початок переговорів щодо членства в Євросоюзі вже у 2023 році. Така сама готовність потрібна і з боку кожного лідера Європи, оскільки українці потребують відчувати, що захист українськими воїнами європейських цінностей дійсно підтримується всією Європою. Про це сьогодні, 23 березня під час звернення до Європейської пади заявив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

“Яким би не був російський терор, що б не планував собі агресор, ми продовжуємо розбудову наших інституцій за стандартами європейських інституцій. Українська трансформація в сучасну повністю підзвітну суспільству та позбавлену корупції, інституційно стійку державу триває. Результати очевидні. Ми вистояли у війні. Наші інститути діють, незважаючи ні на що: фінансова система, банки, всі державні послуги, соціальна сфера”, — сказав він. 

Зеленський наголосив, що критично важливо, щоб не було затягування у зближенні України та Євросоюзу. 

“Це важливо і для захисту України, і для захисту європейської системи. Це відповідає об’єктивній потребі посилювати Європу постійно. Тому що тільки постійне посилення гарантує незмінну стійкість. Україна готова до рішення про початок уже цього року переговорів щодо членства в Євросоюзі. Така ж готовність потрібна і з боку всіх вас, шановні, кожного лідера Європи. Українці потребують того, щоб бачити вашу готовність і мотивуватися нею, щоб відчувати, що захист нашими воїнами європейських цінностей справді підтримується всією Європою”, — заявив Володимир Зеленський.

Читайте також: Сьогодні маємо результат, заради якого працювали вже певний час, — президент Зеленський наприкінці 393-го дня війни

Прямий ефір