Усі зрозуміли, що це точка неповернення — Грузію захопили справжні вороги, — Сакварелідзе

Прапор Грузії. Фото: hromadske.radio

Уряд Грузії остаточно втратив зв’язок із реальністю, а також втратив столицю і підтримку місцевої молоді, яка розуміє: ворогів, які хочуть перетворити Грузію на щось середнє між Росією і Білоруссю, потрібно прибирати. Вкрасти майбутнє у грузинів проросійським силам не вдасться. Такою думкою поділився заступник генерального прокурора України (2015-2016 рр.), народний депутат парламенту Грузії (2012-2015 рр.) Давід Сакварелідзе в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він нагадав, що нинішні протести в Тбілісі — це вже не перший випадок, коли народ самоорганізується. 

“Перший випадок був, коли депутат російської Державної Думи вирішив зайняти місце спікера парламенту Грузії. Тоді люди самоорганізовано виступили з протестом, але їх розігнали сльозогінним газом і гумовими кулями. Був величезний скандал. І зараз уже фактично всі розуміють: те, що було раніше, вже не випадковість. Це по-справжньому переломний момент в історії сучасного грузинського життя”, — акцентував Сакварелідзе. 

За його словами, молодь Грузії до цього часу особливо не цікавилася політичним життям країни.  

“Сучасні технології, соціальні мережі, інтернет і демотивація. Багато хто просто вважав за краще взагалі не втручатися в політику, а просто емігрувати, залишати країну. І був такий тренд, що, так, нами керують дурні, кепкували часто з представників влади, яка захопила державу Грузія. А зараз усі зрозуміли, що це вже точка неповернення, і Грузія захоплена справжніми ворогами, які всіляко тягнуть країну туди, де їй не місце. Але Грузію неможливо туди затягнути. Це не 1993-й рік, і навіть не 2003-й, це 2023-й рік. Тут уже зовсім інші стандарти, зовсім інший рівень свобод, і це так просто не пройде”, — упевнений Сакварелідзе. 

Підтримку молоді влада Грузії втратила, вважає він.

“Я думаю, що вони вже повністю втратили зв’язок із реальністю, також втратили столицю, втратили молодь, яка розуміє: ворогів Грузії, шкідників, які хочуть перетворити Грузію на щось середнє між Росією і Білоруссю, потрібно прибирати. З цим потрібно закінчувати”, — резюмував гість ефіру. 

Читайте також: “Народ не дасть, щоб російські закони проходили в Грузії”: протести в Тбілісі тривають (ВІДЕО)

Нагадаємо, жителі Грузії не припиняють протести, які почалися 6 березня. Вони виходять на проспект Руставелі, до будівлі парламенту, щоб продемонструвати, що російські закони не пройдуть у їхній країні.

Прямий ефір