“Народ не дасть, щоб російські закони проходили в Грузії”: протести в Тбілісі тривають (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

Другий день жителі Грузії виходять на проспект Руставелі, щоб продемонструвати, що російські закони не пройдуть у їхній країні. Влада глушить інтернет у периметрі 2 км від епіцентру подій. Про це сьогодні, 8 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповіла громадська діячка Нана Небіерідзе.

“Примітний той момент, що, напевно, весь світ учора бачив, яка кількість приходила до парламенту і висловлювала свій погляд, свою позицію. Сьогодні ж народу вдвічі більше, якщо не в 10 разів. Приїхала величезна кількість із регіонів, з усієї Грузії для того, щоб протестувати цьому закону, російському закону, який є неприйнятним для грузинського народу”, — сказала вона.

Громадська діячка заявила, що вже по суті не йдеться про закон про “іноагентів”.

“Тому що він в будь-якому разі не пройде, тому що грузинський народ не дасть, щоб російські закони проходили в Грузії. І я хочу наголосити ще такий момент: грузини, у них немає задньої, я так скажу трохи з гумором. Задня — це, будь ласка, звертатися до Симоньян, це по їхній частині, це не про грузинів і тим паче не про українців. Ми не даємо задню, ми йдемо тільки вперед”, — каже Небіерідзе.

За її словами, грузинський народ на правильному шляху, грузинський народ іде вперед — до Європи й до НАТО.

“І тому я не думаю, що грузинська влада впорається з цим. Ви, напевно, бачите в кадрах кількість людей, які прийшли зафіксувати свій посил і дати зрозуміти, що ми хочемо жити тільки в Європі”, — уточнила громадська діячка.

Наразі відбувається мирна акція, все спокійно, все добре. Мітинг відбувається досить-таки дуже успішно, дуже багато людей, серед них дуже багато молоді, приєдналися студенти.

Читайте також: У Тбілісі може початися “Майдан” проти авторитаризму, — Читадзе

Прямий ефір