Усі, хто виробляє зброю для терору проти України, можуть бути лише маргіналами для світу, — Зеленський у зверненні у 388-й день війни

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Нові санкції РНБО проти понад 400 осіб та компаній вступили в дію. Відбулася розмова між Україною та США в розширеному оборонному форматі. Про це сьогодні, 18 березня, під час звернення наприкінці 388-ї доби повномасштабного вторгнення Росії повідомив президент України Володимир Зеленський, інформує FREEДОМ.

За його словами, більшість осіб та компаній, проти яких сьогодні були введені санкції, — російські.

“Це ВПК держави-терориста. Але також це іранські, сирійські особи, ті, хто допомагає терору. Кожен такий наш санкційний крок ми ретельно опрацьовуємо. Українські санкції – це частина глобального тиску на Росію. Усі, хто виробляє зброю для терору проти України, хто допомагає Росії розпалювати агресію, зокрема, постачаючи “Шахеди”, хто підтримує російську руйнацію міжнародного права, можуть бути лише маргіналами для світу”, — уточнив глава держави.

Він наголосив, що коли український народ захистить себе, коли на території країни відновиться сила Статуту ООН, це дасть гарантії миру й для багатьох інших частин світу.

“Цей тиждень приніс хороші збройні результати для нашого протистояння російській агресії. Відбулося чергове засідання “Рамштайну”. Є нові оборонні пакети від наших друзів: від Канади, Німеччини, Франції, від Данії, Естонії. Це стосується боєприпасів та амуніції, танків та артилерії. Є дуже потрібне рішення щодо “Арчерів”, уже дякую Швеції. Рішення щодо МіГів — дуже дякую Словаччині. Продовжують потужно допомагати Польща, Литва, Британія, Європейський Союз, Сполучені Штати та багато інших”, — розповів Зеленський.

У розмові між Україною та США в розширеному оборонному форматі з боку України брали участь міністр оборони, головком, командувачі оперативних напрямків та керівник Офісу.

“Я приєднався до цієї розмови. Наша мета очевидна — це посилення наших воїнів, нові рішення для того, щоб Україна була здатною проводити активні дії та захищатися від російського терору, відновлювати реальну безпеку. Ці рішення будуть. Є лише один суб’єкт, який руйнує життя, — це Росія. Є лише один спосіб захистити життя — треба вигнати російську армію з української землі. І ми це зробимо”, — зазначив президент.

Наостанок він подякував всім, хто виборює свободу та незалежність України на полі бою та працює на перемогу в тилу.

Читайте також: Бахмут стане останнім місцем бойової неслави росармії, — Череватий

Прямий ефір