Українські ветерани взяли участь у 20-кілометровому забігу в Бельгії

Забіг у Бельгії. Скріншот: uatv.ua

Десять українських ветеранів пробігли 20-кілометровий забіг у Брюсселі (Бельгія), в якому лише на старт вийшли 45 тис. людей, повідомляє FREEДОМ.

Захисники України, серед яких були й поранені бійці з протезами, нагадали Європі про безперервну російську агресію проти України та необхідність продовжувати підтримку. Окрім цього, українці хотіли привернути увагу до проблем реабілітації та соціалізації військових після поранень.

“Наше посилання полягає в тому, щоб тяжко поранені вставали з ліжка, тобто знаходили в собі сили та починали займатися спортом. І, зрештою, це певний шанс, певна нагода, займаючись спортом, виїжджати за кордон, демонструвати свою силу, незламність уже всьому світу. Багатотисячний натовп біжить, все на одному подиху, все в одному ритмі, усі ви на одних емоціях. І ти в цьому натовпі просто розчиняєшся і вже забуваєш, що ти ветеран із кінцівкою, чи без кінцівки. Ти поєднуєшся з частиною соціуму, соціум поєднується з тобою. Це братство, підтримка один одного”, — сказав учасник марафону, ветеран Роман Кашпур.

Читайте також: Реабілітація за допомогою паралімпійських видів спорту: у Дніпрі провели тренування з кульової стрільби для ветеранів війни (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Києві фінішував всеукраїнський велопробіг ветеранів на честь полеглих на війні захисників України. Учасники стартували в Ужгороді та за дев’ять діб подолали 1 120 км, відвідавши при цьому 13 міст — Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву та кілька населених пунктів Київської області.

Прямий ефір