Україні потрібна вся можлива підтримка з боку всіх партнерів, — спікер Єврокомісії з міжнародних справ

Петер Стано показує уламок російської бомби. Скріншот: uatv.ua

Україні потрібна вся можлива підтримка, не тільки з боку Європейського Союзу, але й з боку інших партнерів, оскільки йдеться про боротьбу не однієї країни, а всього цивілізованого світу. Про це сьогодні, 22 лютого, на брифінгу заявив речник Європейської комісії з міжнародних справ Петер Стано, передає кореспондент FREEДОМ.

Він нагадав, що наближається друга річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

“І я думаю, що в ці дні всім слід нагадати, що ця незаконна війна все ще триває, й Росія постійно здійснює звірства. Ми підтримуємо Україну. Ми підтримуємо Україну як Європейський Союз із першого дня. Це частина офіційної політики”, — сказав Стано. 

Речник Європейської комісії з міжнародних справ наголосив, що тема війни РФ проти України лунає у ЗМІ як у Євросоюзі, так і далеко за його межами, проте увага світу зміщується.

“На жаль, від цього відводить увагу сумна ситуація в секторі Гази. І нам необхідно утримувати увагу світу та засобів масової інформації на тому, що відбувається в Україні, тому що Путін продовжує свою жорстоку, нелюдську агресію, й Україні справді потрібна вся можлива підтримка, не тільки з боку Європейського Союзу, але й з боку інших країн, інших партнерів. Насамперед Сполучені Штати, але й інші повинні усвідомлювати, що це не тільки боротьба України, але й боротьба всього цивілізованого світу”, — сказав Стано.

Читайте також: ЄС продовжує чинити сильний тиск на Кремль: узгоджено 13-й пакет санкцій проти Росії — деталі (ВІДЕО)

Прямий ефір