Україна повернула додому 13 дітей

Повернуті додому українці. Фото: t.me/ermaka2022

Семеро дітей разом із сім’ями повернулися з тимчасово окупованих територій України, ще шестеро неповнолітніх українців повернули в межах реалізації затвердженого плану дій президента України Bring Kids Back UA. Про це сьогодні, 23 травня, повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, інформує FREEДОМ.

“Дітей вже зустріли на рідній землі та всі жахи для них — позаду. Після повернення всі сімʼї відвідали Центр захисту прав дитини, де вже розповіли свої історії компетентним органам”, — написав Єрмак у Telegram.

Читайте також: Були свідками розстрілу інших дітей: жахливі історії життя юних українців в окупації та у РФ розповів Кулеба

Нагадаємо, з окупованого міста у Запорізькій області Україна повернула 17-річного хлопця.

Раніше стало відомо, що 11 дітей з Херсонської області вдалося вивезти з тимчасової окупації.


Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!”, яка має на меті мотивувати жителів Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню до України.

Прямий ефір