Україна повернула з тимчасово окупованих територій 11 дітей — подробиці

Ілюстративне фото: ukrinform.ua

11 дітей з Херсонської області вдалося вивезти з тимчасової окупації. На підконтрольну Україні територію повернулися дві дівчинки-сироти 10 та 13 років. А також дев’ять дітей, які мають батьків або одного з них — це 5 дівчаток та 4 хлопчики віком від 1 до 16 років, повідомляє FREEДОМ.

Це стало можливим завдяки благодійній організації Save Ukraine, органам опіки та піклування, а також службі у справах дітей області та батьків дітей.

“Нині діти — у безпечному місці, де отримують необхідну медичну та психологічну допомогу”, — сказав голова Херсонської воєнної адміністрації Олександр Прокудін.

З початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалось повернути 78 дітей із Херсонської області.

Читайте також: 161 дитину, викрадену РФ, вдалося знайти в Німеччині: деталі від правозахисниці


Ви можете допомогти повернути неповнолітніх громадян України додому. Якщо проживаєте на території Білорусі, Росії або на тимчасово окупованих територіях України та володієте інформацією про депортованих дітей — напишіть у Telegram-канал “Я тут” або на сайт FREEДОМ. Київ гарантує анонімність.

Нагадаємо, телеканал FREEДOM у партнерстві з радницею-уповноваженою президента України з прав дитини та дитячої реабілітації і Ювенальною поліцією України запустив інформаційну кампанію “Знаєш — скажи!”, яка має на меті мотивувати жителів Росії протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти їхньому поверненню до України.

Прямий ефір