У США прекрасно розуміють значущість цієї війни, — експерт про нові заяви глави Пентагону

Прапори США та України. Фото: ukrinform.ua

У Сполучених Штатах чітко розуміють, що доля світу визначається результатами захисту України від російської агресії. Про це сьогодні, 4 грудня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив голова комітету Верховної Ради України (ВРУ) з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, коментуючи нові заяви міністра оборони США Ллойда Остіна щодо повномасштабної війни, яку розв’язала Росія.

“Заява Остіна мене потішила своєю чіткістю і тим, що американський уряд, а саме Остін і адміністрація президента, прекрасно розуміють ставки. Вони чудово розуміють, що майбутнє світу і людства реально залежить від результату захисту України від російської агресії”, — сказав він.

Мережко зазначив, що аргументи глави Пентагону мали пояснити невідкладність підтримки України як американській аудиторії, так і союзникам у НАТО.

“Загалом, аргументи були спрямовані практично на весь світ, оскільки питання про перемогу України над російським агресором ставить під загрозу майбутнє людства. Якщо не вдасться забезпечити повну перемогу і звільнення всіх тимчасово окупованих Росією територій, тоді майбутнє людства перебуватиме під загрозою”, — акцентує голова комітету ВРУ.

Він наголосив, що світова безпека буде значно підірвана, а світовий правопорядок буде порушено.

“Це стане сигналом потенційним агресорам, що, виявляється, можна анексувати території іншої держави, можна проводити військову агресію проти інших країн і залишатися не тільки безкарним, а й отримати територіальні поступки. У цьому контексті розвиток людства сьогодні залежить від перемоги України над російським агресором”, — пояснив Олександр Мережко.

Читайте також: Росія не зняла з порядку денного питання про напад на східний фланг НАТО, — Варченко

Нагадаємо, напередодні під час брифінгу американський міністр оборони Ллойд Остін заявив, що Україна має величезне значення для США і всього світу, а результат війни визначить глобальну безпеку на десятиліття вперед.

Прямий ефір