У Шойгу в РФ немає жодних гарантій безпеки — розбір політтехнолога

Володимир Путін і Сергій Шойгу. Фото: ТАСС

У секретаря Ради безпеки РФ, колишнього російського міністра оборони Сергія Шойгу немає жодних гарантій безпеки. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив політтехнолог, ексголова Громадської палати Башкортостану Ростислав Мурзагулов.

“У Шойгу немає гарантії безпеки. У тому то й річ, що Шойгу не можна просто звільнити, тому що справді у нього є якісь контакти, він може за ідеєю перетворитися на якогось опозиціонера. Такі випадки в історії бували, коли багато років лояльний якийсь пан раптом розуміє, що він стоїть на межі катастрофи та на межі виживання, організовує якийсь демарш та влаштовує якийсь поворот”, — сказав він.

Політтехнолог вважає, що Шойгу може загрожувати фізичне усунення, якщо російський диктатор Володимир Путін вирішить, що той йому більше не потрібен.

“Я вважаю так: якщо Путін вирішить, що Шойгу остаточно йому не потрібен, або якщо, наприклад, конкуренти Шойгу зрозуміють, що, як і раніше, від розставлених Шойгу — а він багато встиг розставити за 12 років цих ось генералів й генеральчиків — для них велика небезпека, та потрібно нейтралізувати його, щоб вони припинили до нього бігати й плести змови та інтриги. Відповідно, Шойгу, я думаю, найімовірніше, вони просто тихенько вб’ють. Не так нарочито, як Пригожина, а зроблять якусь ДТП і потім його поховають, на лафеті покатають повз Червону площу й скажуть, що був такий чудовий “син народу”, медальки йому причеплять на оксамитові подушечки. Ось приблизно така доля Шойгу, я думаю, очікує найближчим часом, можливо”, — сказав Мурзагулов.

Читайте також: Путін почав генеральські чистки у РФ через острах військового перевороту — подробиці від Мурзагулова

Нагадаємо, у РФ із заступника ексглави Міноборони Шойгу — Тимура Іванова — почалася гучна низка арештів російських генералів. Потім на лаві підсудних опинився начальник головного управління кадрів військового відомства — генерал-лейтенант Юрій Кузнєцов. Їх звинуватили в отриманні хабарів в особливо великому розмірі. 

Також було заарештовано екскомандувача 58-ї армії Збройних сил РФ, генерал-майора Івана Попова. За офіційною версією, його підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах.

Прямий ефір