В РФ немає сил захищати кордон — усі боєздатні підрозділи в Україні, — Курносова

Ольга Курносова. Скріншот: uatv.ua.tv

У Росії не вистачає сил захищати свій кордон, адже всі боєздатні підрозділи сьогодні в Україні, що випливає з успішного рейду російських добровольців на територію Бєлгородської області. Таку думку озвучила сьогодні, 25 травня, політична аналітикиня, головна редакторка порталу After empire Ольга Курносова в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Не те, що немає військових, але навіть толком і кордону немає. Загалом, як це не дивно, у них не вистачає зараз сил для того, щоб дійсно вздовж усього кордону хтось, крім Мухтара з господарем, ще там був. Це свідчить багато про що. По-перше, про те, що сил не вистачає, і, власне, всі боєздатні підрозділи перебувають зараз в Україні. Зрозуміло, чому вони збільшують чисельність армії. І прикордонники теж абсолютно не в змозі цей протяжний кордон охороняти”, — сказала Курносова. 

Вона впевнена, що подібні рейди виникатимуть у будь-якому місці на протяжному кордоні в Росії з Україною.

“Думаю, що такі рейди не просто триватимуть. Вони можуть виникати в будь-якому місці на досить протяжному кордоні. І це показує, що порівняно з Радянським Союзом, сучасна Росія просто в підметки йому не годиться”, — доповнила Курносова.

Читайте також: Рейд російських добровольців у Бєлгородську область: у чому проблема для РФ і підмога для ЗСУ, розповів Ягун

Нагадаємо, 22 травня російські добровольчі формування зайшли з території України на територію Росії та встановили контроль над низкою населених пунктів.

Бійці Російського добровольчого корпусу (РДК) і легіону “Свобода Росії” провели пресконференцію, під час якої підбили підсумки рейду в Бєлгородську область. Легіонери зайшли вглиб РФ на 42 км і протягом доби контролювали деякі населені пункти Російської Федерації. Також їм вдалося захопити бронетехніку і зброю ЗС РФ, деякі документи військових і взяти полоненого.

Прямий ефір