У Польщі обмежать пересування російських дипломатів

Радослав Сікорський. Фото: gov.pl

Влада Польщі ухвалила рішення обмежити пересування російських дипломатів країною. Про це сьогодні, 27 травня, після зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Європейського Союзу в Брюсселі розповів міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, інформує FREEДОМ.

“Я щойно оголосив про польське рішення у зв’язку з участю російської держави в гібридній війні проти Європейського Союзу, а також Польща обмежить пересування російських дипломатів у нашій країні. Посольство Росії незабаром отримає ноту з цього приводу. Це будуть обмеження як для самого посольства, так і для консульського персоналу Російської Федерації в Польщі”, — сказав Сікорський.

Читайте також: Агентура РФ і Білорусі становить загрозу не тільки для Польщі, а й для всієї Європи, — Косиняк-Камиш

Нагадаємо, Польща посилює безпеку в районі аеропорту Жешув-Ясенка — головного транзитного вузла для іноземної військової допомоги Україні. Такі заходи пов’язані із загрозою диверсій з боку Росії.

Раніше в Польщі заарештували дев’ятьох осіб за підозрою в диверсійній діяльності на замовлення Росії. Серед виявлених інцидентів — випадок у Вроцлаві, де запобігли спробі підпалу лакофарбового заводу.

Читайте також: Польща інвестує 2,5 млрд доларів на захист кордону з Росією і Білоруссю, — Туск

Прямий ефір