У Молдові прокремлівського реваншу не буде, — Пономарьов

Ілля Пономарьов. Скріншот: uatv.ua

Росія намагається втрутитися в політику Молдови напередодні виборів президента республіки. США, Велика Британія і Канада зробили спільну заяву, в якій попередили про наміри Кремля. У випадку з Молдовою, країни Заходу оперативно діють і вживають заходів, які не дозволять збутися намірам Москви. Про це сьогодні, 14 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів делегат З’їзду народних депутатів, політичний представник легіону “Свобода Росії” Ілля Пономарьов.

“У Кремля, у випадку з Молдовою, все зрозуміло, у них є абсолютно чіткий свій фаворит, свій улюблений негідник — це Ілан Шор, відомий молдавський олігарх. І, відповідно, Кремль із ним працює і політично, і економічно. Тобто там є і фінансова, і медійна підтримка. Тому тут якраз Захід діє досить оперативно”, — сказав він.

Також, США накладають санкції на прокремлівських діячів, які можуть допомогти Росії просувати свої наративи в Молдові.

“США наклали санкції на главу Гагаузії Євгенію Гуцул, одну з ключових фігур прокремлівської політичної тусовки всередині Молдови. Захід вживає заходів, допомагає. І тому я впевнений, що ніякого кремлівського реваншу, повернення [колишнього президента Молдови Ігоря] Додона або якихось інших відкрито промосковських сил, там не станеться”, — розповів російський опозиціонер.

Читайте також: РФ є єдиною країною, яка грубо зневажає суверенітет і територіальну цілісність Молдови, — Нантой

Прямий ефір