У Харкові будують підземну школу на 900 учнів — деталі

Будівництво підземної школи в Харкові. Скріншот: t.me/ihor_terekhov

В Індустріальному районі Харкова будують підземну школу, в якій зможуть навчатися 900 дітей. Про це сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомила радниця голови Харківської обласної ради Наталія Попова.

За її словами, темпи будівництва йдуть максимально швидко.

“Сподіваємося, що цей проєкт буде таким короткостроковим, найближчим часом буде реалізовано, і діти зможуть розпочати навчання”, — зауважила Попова.

Вона також повідомила, що в школі, яка розташована в харківському метро, навчаються понад 1 800 дітей.

“Це з урахуванням того, що буквально тиждень тому вдалося відкрити в метро чотири додаткові класи. Запит на такі школи максимально високий, тому що люди повернулися в місто, вони хочуть розпочати роботу, а дітям потрібно ходити в офлайн-школи”, — пояснила радниця голови облради.

Також Попова розповіла про будівництво школи в селищі Коротич. У ній буде бомбосховище на 500 місць.

“Ці проєкти дуже перспективні для нашого регіону. Якщо вони зараз будуть швидко й успішно реалізовані, то в Харкові буде побудовано ще кілька таких шкіл. Зараз обираються ділянки, і планується запуск нових майданчиків під будівництво. Тоді ми зможемо забезпечити дітей безпечним середовищем для освіти. І, я думаю, це дасть змогу низці харків’ян повернутися в місто вже спокійно, знаючи, що в разі ракетних ударів, наприклад, ракетами С-300, школи витримають ці удари”, — зазначила вона.

Читайте також: Харків, Ізюм і Старий Салтів: як відновлюють інфраструктуру регіону після російських обстрілів

Нагадаємо, у селі Руська Лозова будують нову будівлю сільської ради, яка згоріла вщент через влучання туди російських ракет. На реконструкцію адміністративної будівлі в зруйнованому селі з державного бюджету виділено близько 70 мільйонів гривень.

Прямий ефір