Трансляція звернення Зеленського по кримському телебаченню, — голова Меджлісу розповів про реакцію людей

Володимир Зеленський Фото: crimea.suspilne.media

Звернення президента України було більш ніж доречним, оскільки сотні тисяч людей в тимчасово окупованому Криму продовжують очікувати на звільнення півострова. Про це сьогодні, 30 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи нещодавню трансляцію виступу Володимира Зеленського по кримському телебаченню.

“Велика кількість людей змогли побачити виступ президента України. І, зрозуміло, що люди зазнали змішаних почуттів, оскільки поява на екранах телевізорів у Криму, де 24 години на добу вже впродовж більше ніж 10 років ідуть однотипні пропагандистські передачі, президента України, який до того ж говорить про те, що російська присутність не назавжди в Криму… Усе це, звісно, викликало і шок, і здивування, і аж до радісного стану”, — сказав він.

Голова Меджлісу наголосив, що звернення Зеленського було вкрай доречним, оскільки сотні тисяч людей чекають на звільнення півострова від загарбників.

“Знаєте, це звернення продовжилося черговим вечірнім виступом президента, де він говорив про те, що звільнення Криму буде ближчим і можливим, ніж звільнення Донбасу з точки зору очікування людей. Президент пояснив, що на території Криму не було таких руйнівних воєнних дій, щоб так багато людей були залучені в протистояння. Однак, у будь-якому разі, кримські люди очікують, що плани, які озвучувалися на літо, довго не змусять себе чекати вже у 2024 році”, — підсумував Рефат Чубаров.

Читайте також: Мешканці Криму втрачають лояльність до російської окупаційної влади, — подробиці розповів Чубаров

Нагадаємо, ввечері 29 листопада в тимчасово окупованому Криму показали по телебаченню трансляцію звернення президента України Володимира Зеленського від 24 жовтня після саміту “Кримської платформи”.

Прямий ефір