Точкові удари по військових заводах створюють колосальні проблеми для РФ, — аналітик

Прапор Росії. Фото: pixabay.com

Якщо одна з ланок виробничого процесу виходить із робочого стану, це може призвести до серйозних проблем. Саме тому Україна зосередила удари по підприємствах, які виготовляють компоненти для високоточного озброєння. Таку думку сьогодні, 9 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов.

“Якщо виводиться з робочого стану одна зі складових виробничого ланцюга, то, відповідно, у росіян виникають колосальні проблеми. Подивімося, куди наносяться основні удари: по заводу мікроелектроніки в Брянську, по заводу мікроелектроніки і мікрочіпів у Люберцях, аналогічна ситуація”, — сказав він. 

За його словами, увага української сторони зосереджується саме на точкових ударах по об’єктах, часткове зупинення яких значно погіршить роботу військово-промислового комплексу (ВПК) РФ.

“Очевидно, вирішили мінімізувати можливість імпортозаміщення російським ВПК, враховуючи економічні санкції як персональні, так і секторальні.  Тому вибір завдання удару по об’єктах не випадковий. Згадаймо успішну атаку на завод у Сергієвому Посаді, який аналогічно був задіяний у системі виробництва високоточного озброєння”, — нагадав Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Як мінімум 20 років знадобиться РФ для відновлення цивільної авіації — чому, пояснив пілот “Аерофлоту”

Як повідомлялося, атаки стратегічних об’єктів на території РФ дронами з поодиноких поступово перетворюються на масові.

Прямий ефір