Сирський став кошмаром для російських генералів, — Коваленко

Олександр Сирський. Фото: mil.gov.ua

Пропаганда РФ дискредитує нового головкому ЗСУ Олександра Сирського. Такі вкидання стосуватимуться багатьох представників силових структур і відомств України, заявив в ефірі телеканалу FREEДОМ військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко.

Він наголосив, що Сирський, якого росіяни називають “своїм”, прогнав їх з-під Києва, з Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

“Вони намагаються це якимось чином представити, що тепер їм легше воюватиме, але судячи з того досвіду, який має Олександр Сирський — це навряд чи вийде. Або вони намагаються це обставити, що нібито Сирський підіграватиме російським окупантам, “оскільки він із минулого”. То теж ні, абсолютно. Ми бачили безліч прикладів з 2022 року, коли саме Сирський став одним із тих кошмарів, що снився російським генералам і продовжує снитися. А тому вкидання досить-таки примітивне, нікчемне, але цілком очікуване”, — сказав Коваленко.

Експерт додав, що згоден практично з усіма призначеннями у вищому керівництві ЗСУ, оскільки це люди досвідчені, зі своїм бекграундом та певними досягненнями.

“Це не люди з вулиці, що найголовніше. Це люди, які є бойовими офіцерами, які діють офіцерами. Вони в курсі подій, вони в курсі ситуації”, — сказав Коваленко.

Читайте також: Сирський входить до управління ЗСУ у дуже важкий період, — Лакійчук

Прямий ефір