Сирський входить в управління ЗСУ в дуже важкий період, — Лакійчук

Павло Лакійчук. Скріншот: uatv.ua

Командування Збройними силами України дісталося Олександру Сирському в дуже непростий період. Він генерал, який має достатню освіту та досвід, що дадуть йому змогу ефективно та якісно керувати армією України. Таку думку сьогодні, 10 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий експерт, керівник безпекових проєктів Центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Павло Лакійчук.

“Генерал Сирський має навички й досвід управління військами, зокрема як командувач операцією об’єднаних сил (ООС), як командувач сухопутними військами. Це складна і численна ділянка оборони, дуже невдячна і дуже нелегка. Але і зараз Сирський входить в управління ЗСУ в дуже важкий період”, — сказав він.

Експерт підкреслив, що Сирський має повний комплект знань, необхідний для ефективного управління військами.

“Сирський — один із найстаріших досвідчених генералів. Генерал Сирський — офіцер старого гарту. Він здобув первинну освіту, базову, так звану оперативно-тактичну в Московському вищому загальновійськовому командному училищі. Так званих кремлівських курсантів вважають одними з найбільш підготовлених офіцерів у плані тактичної підготовки сухопутних військ. Але основну освіту генерал здобув у вишах України — Національній академії оборони, Національному університеті оборони. Генерал має повний комплект знань, необхідних для управління військами на стратегічному рівні”, — розповів Лакійчук.

Читайте також: Президент Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ: чи вдасться Олександру Сирському переломити ситуацію на фронті, обговорюємо з військовим експертом Денисом Поповичем

Прямий ефір