Щоб виграти війну, зброя має працювати у комплексі, — Мусієнко

Олександр Мусієнко. Фото: znaj.ua

Щоб виграти війну, зброя має працювати у комплексі, а також важливий рівень навчання особового складу для його ефективного використання. Про це заявив сьогодні, 8 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

“Не буває такої зброї, якої достатньо для того, щоб виграти війну. Воно все має діяти в комплексі та бути взаємопов’язаним. І для цього потрібні ще й люди, які обслуговують цю зброю, які її використовують. І від ефективності використання цього озброєння також залежить дуже багато. У вас може бути дуже хороша зброя, але якщо ви не навчені, якщо ви не можете її ефективно використати, то зброя сама по собі нічого зробити не може”, — сказав Мусієнко.

У свою чергу ЗСУ демонструють високий рівень освоєння західного озброєння, наголосив він.

“Наша війна, протистояння російської агресії свідчить про те, що саме українські сили за допомогою наших партнерів досить ефективно використовують ті системи озброєнь, які нам передаються”, — додав експерт.

Гість ефіру також розповів про ефективність танків у контрнаступі ЗСУ та окреслив перспективи надання бойової авіації Україні.

“Танки здатні виконувати завдання щодо ведення наступальних дій, знищувати укріплені позиції ворога. Танк досить ефективний для ведення, тим більше західних зразків, контрнаступних дій і для того, щоб звільняти території, які раніше окупував російський агресор,” — сказав Мусієнко.

Читайте також: Не тільки для захисту: чому для України важливо отримати західні літаки та далекобійну зброю (ВІДЕО)

Прямий ефір