Ще більш масова мобілізація очікує на росіян: склад армії РФ має становити 5 млн — подробиці (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: gur.gov.ua

Нова та більш масова мобілізація. Це чекає на росіян у найближчі місяці. Такий висновок можна зробити з пропагандистського документа Кремля — ​​”Висновки війни з НАТО в Україні”, який розповсюджують серед солдатів Російської Федерації. Мовляв, для досягнення Росією перемоги чисельний склад її армії має становити близько 5 млн військовослужбовців. Це може означати лише одне — запровадження в країні воєнного стану та нова хвиля мобілізації, інформує FREEДОМ.

“А де взяти стільки зброї тоді, на 5 млн осіб, де взяти засоби захисту, зимову форму, бронетехніку, на якій вони мають виконувати ці завдання? У РФ немає таких ресурсів, вони не зможуть поставити під рушницю таку кількість особового складу, екіпірувати, підготувати, тому що пропускна спроможність навчальних центрів до близько 80 тис. осіб за 2 місяці, відповідно відправляти російських громадян з палицями-копалками під бойову роботу українських “Хаймарсів” (HIMARS) — така собі перспектива”, — зазначив військовий експерт Владислав Селезньов.

Але Кремль уже неодноразово доводив, що доля російських громадян влада не хвилює. Щоправда, росіяни починають це розуміти, тільки-но потрапивши на фронт і побувавши під артилерійським вогнем українців. Адже путінський режим обіцяє мобілізованим хорошу підготовку, гідні зарплати та надійну зброю, а насправді — на росіян в Україні чекає лише смерть.

 “У мене коротше, щоб ти зрозумів, брате, нас у взводі 16 чоловік, зрозумів? Саме, зрозумів, кулеметників… 16 людей! Коротше, залишилося 5 людей!”, — із перехоплення розмови російського військового.

Втрати росіян у війні проти України вже перевищили 86 тис. осіб. І це лише приблизно. А ще тисячі полонених, сотні тисяч поранених, які ніколи більше не почнуть працювати. Скільки російських сімей залишиться без чоловіків, батьків, синів — припустити складно. Адже Путін продовжує буквально закидати гарматним м’ясом стратегічні для нього напрями в Донецькій області.

“Штурмувати Бахмут російська армія намагається місяцями. Щоразу отримуючи відсіч від Збройних сил України (ЗСУ). Кремль постійно стягує туди техніку та перекидає додаткові групи мобілізованих. Які зазнають величезних втрат. Схожа ситуація й у Сватовому, Луганській області — за даними британської розвідки”, — повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Олександр Штупун.

“Мобілізовані резервісти, ймовірно, зазнали особливо великих втрат після того, як їм довелося рити системи окопів під артилерійським обстрілом навколо міста Сватове Луганської області. На Донеччині резервісти загинули у великій кількості під час лобових штурмів добре обладнаних українських смуг оборони навколо міста Бахмут”, — з повідомлення Міністерства оборони Британії.

Свої втрати у війні проти України Кремль продовжує приховувати, як виправдовувати поразки. Все в тій же методиці про висновки, яку роздали в російській армії, противником Кремль називає НАТО, а не Україну. Пояснити це легко, адже програти Альянсу не так соромно для Путіна.

“Війну з НАТО легше обіграти, її теоретично неможливо виграти з погляду масового обивателя, програти Україні — інформаційно небезпечно, це політично небезпечно для Путіна, режим якого вже в деяких частинах дуже крихкий, плюс ще й економічні негаразди від тиску санкцій. Росія шукає зручну пропагандистську хвилю, щоб вкладалося розуміння російським обивателем, а що, власне, це було”, — пояснив політтехнолог Олег Постернак.

Але хоч би яку картинку Кремль намагався намалювати для росіян — підсумок один: Росія напала на Україну і воює не з натовськими солдатами, а зі Збройними силами України. І за свою агресію та садизм розплачується життям своїх громадян.

Читайте також: Уникнути мобілізації в Росії: адвокат розповів, коли потрібно звертатися до юристів

Прямий ефір